Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
21450

Міністр науки Польщі 2 лютого відвідає Львів

2 лютого у Львові в конференц-залі Українського католицького університету відбудеться зустріч із професором, ректором Вроцлавського технологічного університету Тадеушем Лютим та міністром науки і технологій інформаційного суспільства Польщі, професором Інституту фізики ПАН, дорадником мера Вроцлава з питань дослідницької політики Єжи Лянґером. Про це кореспонденту ІМК повідомили у відділі інформації та зовнішніх зв’язків УКУ.

Під час візиту йтиметься про реалізацію проектів у рамках східного партнерства, зокрема про включення України у європейський академічний простір. Також 2 лютого професор Єжи Лянґер прочитає в УКУ відкриту лекцію на тему сучасної європейської наукової політики.

"Тадеуш Лютий є президентом Конференції ректорів академічних шкіл Польщі, членом Ради європейської асоціації університетів. Він також є великим прихильником українсько-польської співпраці, зокрема між Львовом та Вроцлавом. Тадеуш Лютий є ініціатором налагодження академічної українсько-польської кооперації, яка буде створена на базі Українського католицького університету, тому його візит дотичний до цієї тематики", - повідомив історик, професор УКУ Ярослав Грицак.

Довідка ІМК. Єжи Лянґер є членом Ради академії Європи, Американського фізичного товариства і почесним віце-президентом "Euroscience". П’ять років був радником президента Польської академії наук, а у 2005 році – заступником міністра науки Польщі. Автор близько 250 наукових робіт і доповідач на великих конференціях з фізики, має більш ніж 100 доповідей і лекцій з питань європейської та польської політики в галузі науки. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram