Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 18 січня 2021 01:09
Новини: Політика
29805

В.Тихонов: новим законом передбачається новий підхід до будівництва

Законом "Про регулювання містобудівної діяльності" передбачається новий підхід до будівництва об’єктів - лише на підставі містобудівної документації. Про це сказав віце-прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Віктор Тихонов, повідомили ІМК у прес-службі урядовця. 

За його словами, вносити зміни до генерального плану, детального плану та проекту зонування територій можна лише один раз на п’ять років.

"Генеральний план, затверджений у встановленому порядку, не може бути змінений за ініціативою місцевої влади. При цьому містобудівне обґрунтування скасовується. Такий підхід має на меті упорядкувати забудову територій винятково відповідно до генерального плану незалежно від зміни місцевої влади та забудовників", - зазначив Віктор Тихонов.

Він також додав, що проектування та будівництво об’єктів, не передбачених містобудівною документацією, не допускається. При розробці генерального плану, за словами урядовця, мають бути враховані інтереси громадськості, й виконання положень цього документа є обов’язковим.

Дострокове внесення змін до генплану, за словами віце-прем’єр-міністра, можливе лише за рішенням вищих органів влади.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram