Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 25 червня 2022 23:17
Новини: Політика
17160

Міжнародні організації зафіксували порушення свободи слова в Україні - віце-спікер

Рішення суду щодо розподілу частот ефірного мовлення між "5 каналом" та ТBі засудило міжнародне середовище, заявив в ефірі одного з українських телеканалів заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко, передає ІМК.

«Суд - заручник ситуації між позицією влади, яка тут представлена, Головою Служби Безпеки, владою загалом і опозицією не «5-го» і ТBі, а опозицією міжнародного середовища», - зазначив віце-спікер.

«І ПАРЄ, і інші міжнародні інституції чітко чорним по білому зафіксували, що таке рішення сприймають, як утиски свободи слова і створення неконкурентних умов на ринку медіа. Тому можливий один зі сценаріїв затягування цього всього процесу для того, щоб знайти момент більш вдалий для прийняття цього рішення», - зауважив М. Томенко.

«Але судова система в адміністративній гілці прямо підпорядкована системі влади, тому мені слабо віриться, що судді виступили би проти Голови Служби Безпеки чи влади загалом. Тому я прогнозую невтішне рішення якщо не завтра, то через якийсь період згодом», - додав він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram