Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15105

ВР затвердить порядок денний восьмої сесії

На першому пленарному засіданні восьмої сесії Верховної Ради шостого скликання, яке відкриється сьогодні о 10:00, народні депутати планують серед інших питань розглянути проект постанови про порядок денний сесії. Про це ІМК повідомили у прес-службі Верховної Ради.

Окрім того, парламентарії планують розглянути проект Закону про внесення змін до Закону України "Про насіння і садивний матеріал", законопроект "Про відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності" (щодо об'єктів, пов'язаних з проведенням чемпіонату Європи 2012 року з футболу).

Також на розгляд народних депутатів винесено проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань освіти (щодо дотримання державних гарантій стосовно осіб, які навчаються у приватних навчальних закладах). Верховна Рада, серед іншого, розгляне проект Закону про гарантії рівності парламентських партій при висвітленні їхньої діяльності державними телеканалами і радіоканалами та проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо приведення у відповідність до вимог Європейської Конвенції про транскордонне телебачення до програмної концепції мовлення).

Окрім того, до порядку денного на 1 лютого внесено проект Закону про внесення зміни до статті 143 Сімейного кодексу України (щодо обов'язку батька забрати дитину з пологового будинку).

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram