Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 24 травня 2019 16:56
Новини: Політика
10110

Потрібен національний "круглий стіл", ділова розмова з опонентами - В.Янукович

"Політичною передумовою реформ має бути стабільність і тісна взаємодія гілок влади, постійні комунікації і широкий суспільний діалог, подальший розвиток принципу розподілу влади, посилення ролі її судової гілки. І водночас ми маємо зробити все для посилення ефективності парламентської роботи і виходу політичних сил із стану протистояння. Саме тому потрібен національний "круглий стіл", ділова розмова з опонентами", - про це зазначив під час виступу на відкритті 8-ї сесії парламенту 6-го скликання Президент України Віктор Янукович, передає кореспондент ІМК.

"Сьогодні я раджу всім політичним силам відкласти корпоративні інтереси і розпочати конструктивний діалог, орієнтований на національні інтереси, а не на власні амбіції. Наступне – соціальна база реформ. Дуже складне завдання, над яким ми маємо працювати всі разом. Захист слабких та уразливих членів нашого суспільства – це наш моральний і політичний обов’язок.
Серед непевностей сьогодення ми маємо пересвідчитися у тому, що система соціальних гарантій непохитна і відповідає вимогам належних соціальних стандартів для наших громадян", - зазначив Глава держави.

"Можливо, не всі рішення будуть сприйматися з першого дня. Не виключаю гострої критики і невдоволення. Але глибоко переконаний в одному: практичні результати реформаційних змін для підприємництва, подальшої дерегуляції, створення нових виробництв і робочих місць у будівництві, соціальній сфері, пенсійній системі, в охороні здоров’я та освіті вже через короткий час стануть нашою відповіддю опонентам і недоброзичливцям", - наголосив він.

В.Янукович закликав депутатів "зробити все, щоб люди не на словах, а у своєму повсякденному житті відчули, що реформи проводяться заради них, заради наших дітей, заради майбутнього країни".
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...