Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 17 червня 2019 07:37
12300

Замість 5 тис. підприємців у Львові на мітинг зібралися лише 800 (фото)

Сьогодні у Львові відбувся мітинг представників малого та середнього бізнесу, які об’єднані у Асамблею громадських організацій. Участь у ньому взяло близько 700-800 осіб. Підприємці вимагали припинити репресії проти учасників підприємницького Майдану 2010 року, переглянути Податковий кодекс відповідно до вимог законодавства у сфері державної регуляторної політики та вилучити з розгляду проекти Трудового та Житлового кодексів, повідомляє кореспондент ІМК.

Мітинг тривав близько години, протягом якої спікери наголошували, що останньою надією для представників малого та середнього бізнесу є Президент України.

Підприємці також вимагали розробити проект зрозумілої прийнятної для населення пенсійної реформи та долучити до законотворчої діяльності представників громадськості, вчених, експертів, фахівців відповідних напрямків. Окрім того, ще однією вимогою мітингувальників було законодавче встановлення відповідальності працівників органів державної влади за прийняття недосконалих непрофесійних управлінських рішень та забезпечення неухильного контролю за притягненням таких працівників до відповідальності.

Участь у мітингу також взяли представники малого та середнього бізнесу із області: зокрема із Трускавця, Борислава, Золочева, Бродів. Як повідомляв ІМК, організатори обіцяли, що участь у мітингу візьме 5 тисяч осіб. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram