Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 21 травня 2019 21:48
12630

Підприємці, які протестують, можуть створити власну партію – І.Гурняк

Члени Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України розглядають питання про створення політичної партії. Такі чутки сьогодні журналістам підтвердив член координаційної ради Асамблеї Ігор Гурняк, повідомляє кореспондент ІМК.

 

"Питання створення партії на сьогодні вивчається в середовищі Асамблеї і в середовищі партнерів Асамблеї. Але на сьогодні ми кажемо: ми не відстоюємо жодної політичної сили, на свої мітинги ми не запрошуємо представників жодної політичної сили, тому що ми розуміємо, що сьогодні жодна політична сила, яка існує в Україні, за своєю суттю, на жаль, не відображає інтересів широких верств населення і лише деякі представники певних політичних сил намагаються це робити. Ми це побачили під час попередніх акцій протесту і бачимо зараз, тому ми обрали шлях польської "Солідарності" і, мабуть, так піде і далі", – сказав І.Гурняк.

Проте, відповідаючи на запитання журналістів, мовляв, серед спікерів є представники львівських осередків окремих партій, І.Гурняк сказав: "Ми поставили таку вимогу: представник політичної партії може виступати на Майданах, які ми організовуємо, якщо він жодним чином не згадує свою політичну силу і якщо його виступ спрямований виключно на підтримку тих гасел, які висувають організатори. Ми таких принципів дотримались", – сказав він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...