Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 16 червня 2019 17:36
Новини: Економіка
11400

АМКУ зобов'язав учасників ринку цукру знизити ціни

Антимонопольний комітет зобов’язав суб’єктів господарювання, що працюють на ринку цукру, привести оптово-відпускні та роздрібні ціни до економічно обґрунтованого рівня. Про це ІМК повідомили у прес-службі АМКУ.

Вимоги охопили 8 груп цукрових заводів, 11 виробників цукру, що не інтегровані в групи, 9 великих оптових постачальників та 8 найбільших торговельних мереж.

Учасники цього ринку повинні сприяти укладенню прямих контрактів щодо реалізації цукру з торговельними мережами, утримуватися від економічно необґрунтованого підвищення цін на товар.

Крім того, АМКУ попередив торговельні мережі про неприпустимість збільшення рівня торговельної надбавки та створення дефіциту вагового цукру через повний перехід на реалізацію фасованого цукру.

Так, з вересня до грудня 2010 року ціни на цукор зросли на 17,1 відсотка. За результатами аналізу прогнозного балансу попиту і пропозиції нового маркетингового року встановлено, що обсяг внутрішнього споживання цукру не зріс, а залишився на рівні попереднього 2009/2010 маркетингового року (1840 тис. тонн). Крім того, період з вересня до грудня включно не є періодом сезонного зростання цін на цукор.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram