Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 20 травня 2019 07:26
15315

Д.Табачник доповів М.Азарову про перебіг обговорення змін до Закону "Про освіту"

Прем‘єр-міністр України Микола Азаров заслухав доповідь міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника про перебіг обговорення проектів законодавчих змін до Закону України "Про освіту". Про це ІМK повідомили у прес-службі КМУ. 

"Я хотів би, щоб ті проекти Закону "Про освіту", які подані народними депутатами на розгляд Верховної Ради, були детально проаналізовані Міністерством освіти. Необхідно провести консультації як із керівництвом ВНЗ, так і зі студентською спільнотою: максимально проаналізувати й узагальнити пропозиції, доповісти уряду про результати цієї роботи, і потім уряд прийме рішення", - наголосив М.Азаров.

Д.Табачник поінформував, що законопроект, розроблений Міністерством освіти і науки, молоді та спорту, відповідає європейським зразкам. За його словами, відповідний проект пройшов широке обговорення у 900 ВНЗ, на нарадах ректорів, за участю органів студентського самоврядування. "Ми отримали 3500 поправок та пропозицій, які зараз опрацьовуються. В основних параметрах, я думаю, ми можемо об’єднати всі проекти", - зазначив Д.Табачник.

Він додав, що головна мета змін до Закону України "Про освіту" – дати максимальну свободу університетам щодо визначення навчальних програм, запрошення викладачів, використання власних коштів.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...