Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 24 травня 2019 15:59
Новини: Політика
14265

У квітні в Києві відбудеться Міжнародний екологічний форум "Довкілля для України"

Міністерство екології та природних ресурсів розпочало підготовку Міжнародного екологічного форуму "Довкілля для України", який відбудеться 19-23 квітня у Києві. Про це ІМК повідомили у прес-службі відомства.

Організаційний комітет Форуму очолив міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський. За його дорученням, до участі у заході будуть залучені найуспішніші світові компанії, що працюють у сфері чистих технологій та екологічної безпеки.

Головна мета Форуму "Довкілля для України" – створити надійну професійну основу для співробітництва українських та зарубіжних компаній, залучення інвестицій в українські екологічні проекти, зміцнення на міжнародному рівні іміджу України як країни з орієнтованою на інновації та сталий розвиток економікою.

Під час Форуму відбудеться найбільша в Україні міжнародна спеціалізована виставка у сфері екологічно чистих технологій, Міжнародний форум ECOSMART-2011 та III Український біопаливний форум. Крім того, робоча програма заходу також складається з комплексу тематичних наукових, освітніх та ділових конференцій у екологічній сфері.

Серед учасників та експонентів Форуму – найбільші українські та зарубіжні компанії, які представляють ринки управління та переробки промислових та побутових відходів (особливо небезпечні, індустріальні, побутові), переробки шин, хімії та нафтохімії, відновлювальної енергетики та енергоефективності, управління водними ресурсами, котельного обладнання, сертифікації та аудиту, металургії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...