Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 26 червня 2019 10:49
Новини: Здоров'я
21870

Трускавець розвиватиметься на основі досвіду європейських курортів - мер

Міський голова міста-курорту Трускавець Руслан Козир презентував власний проект програми "Стратегічні напрямки розвитку та промоція міста-курорту Трускавця". Як повідомили кореспонденту ІМК у прес-службі Трускавецької міської ради, це перша програма стратегічного розвитку курорту Трускавця за часів незалежної України.

На основі досвіду найвідоміших європейських курортів, таких як Баден-Баден, Карлові Вари, Аква Сіті, були сформульовані маркери ідеального міста-курорту. На базі цих міжнародних стандартів розроблено стратегічні напрямки розвитку Трускавця. Місто, яке має унікальну цілющу мінеральну воду "Нафтуся", а також потенціал європейської оздоровниці, не може не посісти свого гідного місця серед інших світових курортів, йшлося в презентаційній доповіді.

Як повідомляє кореспондент ІМК, ця презентація – результат кількарічних пошуків, глибокого дослідження проблематики міста, яка впливає на імідж і репутацію курорту.

"До цього часу кожна окремо взята оздоровниця Трускавця була кинута напризволяще, варилася у власному соку хронічних проблем і намагалася самотужки подолати перманентні кризові явища. Безсистемна поодинока реклама не давала бажаних результатів. Тому виникла потреба в цільовій координованій роботі з промоції курорту", - сказав Р.Козир.

Програма "Стратегічні напрямки розвитку та промоція міста-курорту Трускавця" наразі викликала найбільшу зацікавленість у представників малого та середнього санаторно-курортного бізнесу, а також у туроператорів і екскурсійних агенцій. Якщо кошти, що виділяються на рекламу кожним окремо взятим санаторно-курортним закладом, взяти за 100%, то ефективність цієї реклами становитиме не більше як 20%. Об’єднавши рекламні кошти задля промоції міста-курорту Трускавця на світовому ринку санаторно-курортних послуг, можна підвищити ефективність реклами на 20-30%.

Вирішено створити робочу групу, яка акумулюватиме ідеї та пропозиції, а також розроблятиме конкретні заходи щодо реалізації програми. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...