Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 22 липня 2019 12:38
Новини: Економіка
10740

Фінляндія зацікавлена в будівництві готелів у Львові - посол

Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні Крістером Міккельссоном. Як повідомили кореспонденту ІМК у прес-службі Львівської ОДА, під час зустрічі губернатор розповів про хід підготовки Львівщини до ЄВРО-2012 та проект "Олімпійська надія 2022".

"Для Львівщини є цікавим досвід Фінляндії щодо будівництва спортивних об’єктів. Ми зацікавлені в поглиблені співпраці в економічній сфері, залученні інвестицій. Ми готові сприяти інвесторам у межах своєї компетенції", - сказав голова Львівської ОДА.

"Фінляндія є дружньою до України країною, і наше прагнення – якнайшвидше наближення України до ЄС. Ми підтримуємо цей крок", - зазначив дипломат. "Відзначу також поступ у розвитку Львівщини, який я спостерігаю з моменту мого першого візиту у 2007 році. У 2012-му я побачу ще більші зміни. Наші компанії зацікавлені в участі в будівництві об’єктів до Чемпіонату. Зокрема, наша компанія OROS зацікавлена в будівництві готелів. Делегація з Фінляндії має намір за кілька тижнів приїхати на Львівщину. Хочемо налагодити співпрацю й у культурній сфері, промисловості, енергозбереженні", - наголосив посол.

Голова Львівської ОДА М.Цимбалюк додав, що представники ЛОДА сприятимуть та підготують програму і пропозиції для представників фінських компаній, які відвідають область: "Ми зацікавлені у перейнятті вашого досвіду, технологій у веденні роботи у сфері лісового господарства, лісопереробки, енергозбереженні. Ми готові поглиблювати співпрацю".

Як повідомляв ІМК, посол Фінляндії перебуває на Львівщині три дні, із 8 по 10 лютого. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram