Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 21 липня 2019 05:31
Новини: Економіка
8790

С.Тігіпко створив робочу группу для поліпшення становища українських трудових мігрантів

Проблеми українських трудових мігрантів може вирішити лише система комплексних заходів у зовнішньополітичній, фінансовій та інформаційній сферах. Про це віце-прем’єр-міністр - міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко заявив сьогодні під час наради з питань трудової міграції, у якій брали участь представники міністерств та відомств, міжнародних та громадських організацій, повідомили ІМК у прес-службі урядовця.

"Українці, які зараз працюють за кордоном, - це безцінний кадровий резерв держави. Якщо європейські країни під час економічного зростання змушені залучати іммігрантів з Африки та Азії, то ми можемо розраховувати на повернення співвітчизників, створивши умови для гідної праці", - зазначив С.Тігіпко.

На думку урядовця, програма дій, спрямованих на підтримку співвітчизників за кордоном, повинна складатися як із стратегічних заходів, розрахованих на перспективу, так і з першочергових, які можуть принести користь уже зараз.

Зокрема, він наголосив на важливості всебічного інформаційно-консультативного забезпечення українських трудових мігрантів, забезпечення гідних умов їхньої праці та співпраці з урядами європейських країн щодо посилення соціального захисту українців за кордоном.

За підсумками наради С.Тігіпко створив робочу групу з питань поліпшення становища українських трудових мігрантів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram