Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 17 липня 2019 07:22
11820

На Дніпропетровщині оштрафували майно ТОВ, яке відмивало гроші

На Дніпропетровщині порушено кримінальну справу відносно директора одного з ТОВ, який протягом 2009-2010 років займався легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом. Про це ІМК повідомили у прес-службі ДПА. 

Встановлено, що згідно з угодою з регіональним Фондом державного майна України в Дніпропетровській області, директор цього товариства отримав у платне строкове користування цілісний майновий комплекс будівель і споруд державного підприємства, яке займається видобуванням корисних копалин.

Порушувались встановлені законом екологічні вимоги і правила, до того ж, було заподіяно шкоду державним інтересам на загальну суму 853,2 тис. грн від незаконного видобутку корисних копалин тільки протягом 2009 року.

Надалі з метою легалізації продукція видобутку була реалізована, а отримані таким чином кошти використані директором вищезазначеного товариства для фінансово-господарської діяльності свого підприємства.

З метою погашення збитків, завданих державі, накладено арешт на майно, яке належить товариству, орієнтовною вартістю 3 млн грн. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram