Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 20 червня 2019 22:15
Новини: Політика
11745

В.Литвин привітав із 100-річчям відомого державного діяча

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин привітав із 100-річчям відомого державного діяча Ростислава Бабійчука, який з 1956 по 1971 рік керував Міністерством культури УРСР. Про це ІМК повідомили у прес-службі ВР.

"Ваша доля тісно поєднана з долею Батьківщини, самовідданому служінню якій присвячені кращі роки життя, знання, досвід, творча енергія, - зазначив В.Литвин, звертаючись до ювіляра. - Більша частина вашої державницької діяльності пов’язана з культурно-мистецьким піднесенням України, із сприянням духовному відродженню суспільства, розвитку національної свідомості, виявленню культурної самобутності рідного народу".

Окремим рядком славної трудової біографії Р.Бабійчука, за словами керівника українського парламенту, значиться багаторічне керівництво Міністерством культури УРСР, де проявилися його "кращі людські якості: творча енергія, гострий розум, ерудиція, талант організатора, неординарність та сміливість у прийнятті рішень".

"На всіх життєвих шляхах, якими довелося пройти, справджуючи своє багатотрудне, подвижницьке й благородне покликання, ви зберігали вірність фаховому і громадянському обов’язку, порядності, принциповості, людяності", - відзначив В.Литвин та побажав Р.Бабійчуку, аби цей "високий ювілей додав йому сил і натхнення та став сходинкою до нових справ і здобутків".

Голова Верховної Ради поспілкувався з ювіляром, передав йому подарунки та пообіцяв посприяти перевиданню автобіографії Р.Бабійчука "Сторінки трудової біографії".  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...