Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 17 липня 2019 17:25
Новини: Політика
19980

Прем'єр: накопичувальна пенсійна система розпочне працювати з 2013 року

Прем'єр-міністр України Микола Азаров прогнозує, що з 1 січня 2013 року розпочне працювати накопичувальна пенсійна система. Про це він заявив сьогодні на брифінгу, повідомили ІМК у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

"1 січня 2013 року може запрацювати механізм накопичувальної системи, персоніфікованих рахунків", – зазначив Микола Азаров. Він додав, що протягом 2011–2012 років буде наведено лад у солідарній системі пенсійного забезпечення і проведено підготовку до запровадження накопичувальної пенсійної системи.

"2011–2012 – це роки, протягом яких буде наведено порядок у солідарній системі, тобто практично ми вийдемо на бездефіцитний бюджет Пенсійного фонду. І, починаючи з 2013 року, реформа вийде на завершальний етап, і люди відчують перевагу нової кількарівневої пенсійної системи", – підкреслив глава уряду.

Крім того Прем‘єр-міністр поінформував, що 16 лютого під час парламентських слухань уряд готовий вислухати і врахувати конструктивні пропозиції всіх парламентарів щодо пенсійної реформи.

"Дуже цікаво на парламентських слуханнях послухати – чи це буде шалена критика заради критики, заради піару, в чому у нас, на жаль, опозиція досягає успіху завжди, або це справді будуть якісь серйозні альтернативні корективи, до яких ми готові дослухатися. Якщо такі конструктивні пропозиції прозвучать під час парламентських слухань, то ми готові відкликати цей законопроект, доопрацювати і представити вже в іншому вигляді. У нас дуже гнучка, чутлива до покращень позиція", – зазначив глава уряду.

Він додав, якщо не буде конструктивних пропозицій, альтернативних урядовим, то законопроект буде доопрацьований у комітетах Верховної Ради для подальшого розгляду в сесійній залі. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram