Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 18 липня 2019 20:11
Новини: Політика
13200

Г.Герман: Тимошенко зараз справді потрібен не політтехнолог, а психоаналітик

"Тарас Березовець мав рацію – Тимошенко зараз справді потрібен не політтехнолог, а психоаналітик (про це він сказав в інтерв`ю ІМК. – Ред.). Схоже, що вона не змогла позбутися комплексу, породженого внаслідок програних нею президентських виборів", – про це у своєму блозі написала заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман.

За її словами, Тимошенко хапається як за соломинку за будь-яку тему, якщо в ній є хоч би гірчичне зерно надії на здійснення її мрії про президентство.

"Події в Єгипті чомусь здалися Тимошенко такими, що можна було б проводити паралелі та закликати народ до подібних подій в Україні. Ця змучена власними комплексами жінка, схоже, всерйоз повірила, що атмосферу з-над Нілу можна перенести на береги Дніпра, і її очі знову засвітилися сподіваннями... А може, ще не "всьо пропало"? Але воно таки пропало. Розумно було б погодитися з реаліями. Розчесати косу, бо хорошая... І, дивлячись в дзеркало, подумати, що можна і що треба зробити в ситуації, яка склалася", – пише Г.Герман.

На думку політика, "обставини, в яких опинилася Тимошенко (при її сприйнятті події) зараз нагадують положення покинутої жінки". "Коханий (у даному випадку – влада) пішов до іншої. Що робить жінка в такій історії? Найчастіше – йде до перукаря. Я б на місці Юлі постриглася. Не в черниці, як радив їй Березовський. Я просто змінила б зачіску, стиль і не тільки в одязі, а й в поведінці. Зайнялася б сиротами, наприклад. Чи старенькими бездомними людьми, чи хворими. І весь час віддавала б людям, які потребують любові і тепла. Змінила б гнів на милість. І замість полум'яних сердитих заклинань про те, який поганий президент Янукович, писала б йому конкретні пропозиції про те, як поліпшити життя людей. Це можна було б робити у вигляді, наприклад, альтернативних законопроектів або рішень опозиційного уряду. До речі, Юля зовсім занедбала опозиційний уряд – він давно не засідав, давно нічого не пропонував. А Україні потрібна така опозиційна інституція. І оскільки Тимошенко перестала займатися своїм опозиційним урядом, то може свій створив би Яценюк, Наливайченко чи навіть Тягнибок", – пише Г.Герман.

На її думку, Юлія Тимошенко повинна змінити стиль: "Той, що вона вживає останніми роками – оцей надрив, застібнутий на останній ґудзик – відпрацював своє. Він радше викликає алергію, ніж цікавість. Уже не дратує опонентів, і не цікавить прихильників. Тимошенко виходить з моди. Щоб цей факт не стався доконаним, потрібне, як казала одна знаменита леді, перезавантаження".

"Не можна, однак, не погодитися з Тимошенко в одному – в тому, що революція – як стихія. Вона може прийти неждано-негадано. І жодна країна від цього не застрахована. Це правда. Треба при цьому лише пам'ятати, що стихія несе руйнування. Несе смерть. Революція в Єгипті – це сотні смертей. Це втрачені близькі для багатьох людей – матері, сестри, брати, чоловіки, дружини, батьки. Чи може здорова відповідальна людина прикликати стихію свідомо на свою землю? Чи може хтось гарантувати, що під час тієї стихії хтось з нас не втратить своїх рідних? Історія знає одного вождя, який весь час говорив про революцію. Йому вона вдалася. Але історія знає і про те, що було потім. Були тюрми, був Голодомор, було винищення цілих народів і націй. Чи ми цього хочемо? Якби наша доморощена революціонерка могла думати і про це, а не лише про свою нав'язливу мрію про владу, може б це її трохи остудило...", – зазначає Г.Герман.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...