Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
20610

МВС роз’яснило особливості порядку видачі посвідчень водія

Прес-секретар міністра внутрішніх справ України Ірина Шинкаренко пояснила деякі особливості щодо порядку видачі посвідчень водія. Про це ІМК повідомили у прес-службі МВС.

За її словами, на сьогодні основним документом, що регулює міжнародний дорожній рух, встановлює вимоги до його учасників та їхніх документів, є Міжнародна Конвенція про дорожній рух 1968 року (з поправками, які набули чинності 26.03.2006).

Згідно з її вимогами, з 29 березня 2011 року (додаток 6 Конвенції) у посвідченні водія повинна бути зазначена кінцева дата терміну його дії.

Україна є учасником цієї Конвенції з 1974 року. Тож тепер усім водіям, які отримають посвідчення на території нашої держави після вказаної дати та мають намір відвідати країни, що входять до Конвенції, знадобляться водійські документи, до котрих внесені вищезазначені дані.

Департамент ДАІ МВС вже підготував відповідний проект постанови, яким не передбачається обов’язковий обмін посвідчень водія – це буде відбуватися поступово за бажанням їх власників.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram