Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13275

В.Янукович: 2010 року зростання обсягів машинобудування перевищило 30%

Машинобудівний комплекс, як і раніше, залишається одним із пріоритетів розвитку держави. Про це заявив під час розширеного засідання регіонального комітету з економічних реформ в Харкові Президент України Віктор Янукович, повідомили ІМК у прес-службі Харківської ОДА.

За його словами, щоб розвивати величезний потенціал машинобудування України, основна маса якого сконцентрована в Харківській області, необхідно акцентувати увагу на реалізації інноваційних проектів.

"Харків - це центр машинобудування нашої країни та енергетичного будівництва. І я хочу підкреслити, що вирішення багатьох проблем в Україні буде пов'язано з інноваційним напрямком розвитку нашої країни. Необхідно створити умови для реалізації інноваційних проектів, збільшення технологічних циклів переробки різної сировини, яку має Україна, розширення внутрішнього ринку споживання за рахунок розвитку машинобудівного комплексу. Минулого року у нас зростання обсягів машинобудування перевищило 30%, це хороший знак. У цілому виробництво зросло на 11%, але те, що попереду йде машинобудування, говорить про те, що є замовлення", - підкреслив В.Янукович.

За його словами, реалізація інноваційних проектів дозволить збільшити конкурентоспроможність української продукції, внаслідок чого зростуть економічні показники. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram