Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 20 липня 2019 00:36
Новини: Політика
15000

Уряд затвердив Положення про банк даних з проблем інвалідності

Кабінет Міністрів на сьогоднішньому засіданні затвердив Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності. Про це поінформував віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, повідомили ІМК у прес-службі урядовця.

За його словами, проект відповідної постанови було розроблено на виконання Закону "Про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік".

Положенням визначається порядок створення, функціонування та ведення централізованого банку даних з проблем інвалідності як міжвідомчої автоматизованої системи для визначення потреб інвалідів та дітей-інвалідів у засобах, заходах і послугах.

Це дозволить своєчасно виявляти первинних інвалідів; забезпечувати реалізацію прав інвалідів на здоровий розвиток, реабілітацію, освіту, зайнятість і т.д.; підвищити ефективність формування потреби для надання реабілітаційних заходів, засобів та послуг; вести статистичний облік інвалідів у розрізі їхніх прав та потреб відповідно до чинного законодавства та здійснювати контроль за витрачанням державних коштів на соціальний захист інвалідів.

Функціонування банку даних буде здійснюватися органами виконавчої влади у межах видатків на їх утримання.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...