Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 20 липня 2019 14:24
Новини: Політика
9675

Уряд вніс зміни до Статуту Академії мистецтв

Статут Академії мистецтв переглянуто, відповідно до рішення Президента щодо надання їй статусу "національної". Про це ІМK повідомили в прес-службі КМУ.

 

Кабінет Міністрів узгодив редакцію Статуту Академії мистецтв з Указом Президента щодо надання цій Академії статусу "національної". Відповідну постанову "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2000 № 977" уряд прийняв на засіданні 16 лютого 2011 року.

Постановою № 977 затверджувався Статут Академії мистецтв України. Оскільки Указом Президента від 18 лютого 2010 року № 1209/96 Академії надано статус "національної", то виникла необхідність розробити і затвердити нову редакцію її Статуту. У зв’язку з цим, Міністерство культури розробило відповідну постанову, яка вносить зміни у попереднє рішення Уряду про затвердження Статуту.

Академія мистецтв заснована Указом Президента України від 14 грудня 1996 р. № 1209 "Про Академію мистецтв України". Вона є державною науковою організацією в галузі культури і мистецтв. Статус "національної" Академія отримала за свій внесок у розвиток українського мистецтва, відродження національних традицій, проведення фундаментальних досліджень з історії становлення і збагачення духовної культури України. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...