Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
19500

Звуження повноважень Кабміну не буде – Ю.Мірошниченко

Законопроект про центральні органи виконавчої влади жодним чином не розширює повноваження Президента України. Про це журналістам сказав представник Президента у Верховній Раді, народний депутат від фракції Партії регіонів Юрій Мірошниченко, передає кореспондент ІМК.

"У даному законопроекті розписується процедура реалізації прав, повноважень та обов’язків Президента, що передбачені Конституцією. Ніякого обмеження повноважень Кабінету Міністру немає, ніякого звуження повноважень центральних органів виконавчої влади також немає. Прописана лише процедура, як ці повноваження реалізуються, враховуючи, що, за діючою Конституцією, Президент несе відповідальність, перш за все політичну, за той курс, який реалізує влада, і він впливає на діяльність органів виконавчої влади", - сказав Ю.Мірошниченко.

За його словами, заступники міністрів призначатимуться за такою процедурою: міністр визначатиме кандидатуру заступника, яку він подаватиме на затвердження Прем’єр-міністру. У свою чергу, Прем’єр-міністр подає затверджену кандидатуру Президенту для підписання відповідного указу про призначення.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram