Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
20940

МВС готове до обговорення законопроектів щодо безпеки дорожнього руху

Міністерство внутрішніх справ готове до обговорення законопроектів у сфері безпеки дорожнього руху. Про це сьогодні сказав на засіданні Громадської ради МВС міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, повідомили ІМК у прес-службі МВС.

"Ми готові обговорювати усі законопроекти, у розробці котрих бере участь Міністерство внутрішніх справ України. Зокрема, що стосується тих, які викликали великий резонанс у суспільстві. Наразі такими законопроектами є нормативні акти у сфері безпеки дорожнього руху. Основні теми: посвідчення водія та проведення техогляду автомобілів", - наголосив міністр.

На сьогодні основним документом, що регулює міжнародний дорожній рух, встановлює вимоги до його учасників та їхніх документів, є Міжнародна Конвенція про дорожній рух 1968 року з поправками, які набрали чинності 26.03.2006.

Згідно з її вимогами, з 29 березня 2011 року (додаток 6 Конвенції) у посвідченні водія повинна бути зазначена кінцева дата терміну його дії.

За словами А.Могильова, Україна є учасником цієї Конвенції з 1974 року. Згідно із законопроектом, водіям, які отримають посвідчення на території нашої держави після вказаної дати та мають намір відвідати країни, що входять до Конвенції, знадобляться водійські документи, до котрих внесені вищезазначені дані. У більшості країн строк, на який видаються такі документи становить 10 років.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram