Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 19 липня 2019 22:26
Новини: Політика
13860

Більшість українців вважає, що Президент послідовно виконує свої обіцянки - опитування

За результатами опитування дорослого населення України, яке проводилося з 29 січня по 3 лютого 2011 р. у всіх областях, АР Крим, містах Київ і Севастополь (загалом у 125 населених пунктах) Центром соціальних досліджень «Софія», українські громадяни не схильні дорікати Президенту України Віктору Януковичу в бездіяльності, повідомили ІМК у прес-службі Центру.

Більшість (51,8%) опитаних вважає, що Глава держави або «послідовно виконує свої обіцянки» або «намагається у міру можливості їх виконувати».

Найбільш прихильно характеризують діяльність Президента жителі Донбасу і Криму. Серед мешканців даного макрорегіону дві третини (67,9%) вважають, що Віктор Янукович «послідовно виконує свої обіцянки» або «намагається у міру можливості їх виконувати». Для мешканців Південного Сходу цей показник становить 57,7%, для мешканців центральних областей - 46,8%, для представників Заходу країни - 28,4%.

Головними здобутками першого року президентства Віктора Януковича стали, на думку респондентів (від 20% і більше загальної кількості опитаних) зважена зовнішня політика, розвиток міжнародного співробітництва, започаткування адміністративної реформи і скорочення видатків на систему державного управління, реформи в сфері освіти, зважена мовна політика, боротьба з корупцією, розслідування зловживань колишніх високопосадовців.

Більше половини (51,9%) опитаних вважають, що результатом зовнішньої політики Віктора Януковича стало зміцнення співробітництва з державами - партнерами України.

Всього було опитано 2025 респондентів віком від 18 років і старше.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...