Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Київ
14100

Всередині київської влади поглиблюється конфлікт – З.Шкіряк

"У столиці набуває розмаху черговий конфлікт між ПР і командою Черновецького, страждати від якого знову будуть мешканці Києва", - таку думку висловив лідер Громадянського об'єднання "Новий Київ", голова Соціально-Християнської партії Зорян Шкіряк, коментуючи вчорашнє зсідання Київради, повідомили IMK у прес-службі політика.

З.Шкіряк, зокрема, зазначив, що вчора Київрада зняла з порядку денного пленарного засідання Київради два найбільш важливих для киян питання - зміни до міського бюджету та Програму соціально-економічного розвитку столиці.

"Депутати не захотіли вирішити питання зі встановлення надбавок до зарплат медикам і вчителям, виділенням коштів на соціально важливі проблеми столиці, розібратися з цілим рядом першочергових для міста задач, які потребують негайного фінансування", - сказав політик.

З.Шкіряк вважає, що ігнорування цих питань пов’язане із поглибленням конфлікту всередині київської влади.

"У всіх цих інтриг просте пояснення. Блоку Черновецького в Київраді не дають вносити до порядку денного свої "шкурні" питання. Тому вони, фактично, пішли на шантаж голови КМДА Олександра Попова", - сказав політик.

Він вважає, що протистояння між командою Черновецького і КМДА для Києва загрожує черговим колапсом, "який позначиться на житті міста".
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram