Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
20310

За 2010 рік "Київенерго" отримала 157 млн грн прибутку

АК "Київенерго" закінчила 2010 рік з позитивним фінансовим результатом, отримавши 157 млн 334 тис. грн чистого прибутку. 2009 рік був для компанії збитковим - втрати сягнули 617 млн 260 тис. грн. Про це ІМК повідомили в прес-службі АК "Київенерго".

Київенерго отримала позитивні фінансові показники завдяки майже 2 млрд грн, які КМДА перерахувала минулого року як компенсацію різниці між існуючими в столиці тарифами на тепло та його реальною собівартістю.

Однак, як вже повідомляла компанія, всі ці кошти були одразу переведені на рахунки ДК "Газ України", і тому ці прибутки фактично залишились лише цифрами на папері.

"Але сподіваємося, що у майбутньому Компанія зможе вийти на реальну прибутковість та матиме можливість інвестувати кошти на вкрай необхідну модернізацію та розвиток системи енергозабезпечення столиці", – повідомив фінансовий директор АК "Київенерго" Михайло Уткін.

Нагадаємо, 3 вересня 2010 року АК "Київенерго" отримала від КМДА 1,445 млрд грн компенсації різниці між витратами енергокомпанії на виробництво теплоенергії та тарифами на тепло для населення та 6 грудня ще 457,8 млн грн.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram