Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Технології
31590

В.Семиноженко: Україні необхідний вуз із підготовки IТ-спеціалістів

Інформаційне суспільство – це, перш за все, високотехнологічне суспільство, яке максимально спрямоване на нові технологічні уклади, котрі через 5-7 років пануватимуть у світовій економіці. Про це сказав голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації України Володимир Семиноженко під час VІІ Конгресу "Україна на шляху до інформаційного суспільства", повідомили ІМК в прес-службі урядовця.

В.Семиноженко розповів про ті кроки, які вже зроблені владою для побудови в Україні інформаційного суспільства. Він зокрема зазначив, що наприкінці минулого року прийнята Концепція електронного урядування.

"У новому Податковому кодексі є поняття "єдиного вікна" надання електронної звітності. Фактично це – база електронного уряду", – сказав він.

Голова Агентства нагадав також про доручення Прем’єр-міністра, які, подібно до дорожньої карти, визначають найбільш актуальні завдання щодо випереджаючого розвитку науки, технологій та освіти. Йдеться про пріоритетність підготовки фахівців у ІКТ-сфері й створення спеціалізованого вищого навчального закладу – Академічного університету, який готуватиме спеціалістів у галузі сучасних технологій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram