Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
20205

В.Колесніченко: інтерес ГПУ до родичів політиків пов'язаний з їхньою участю у сумнівних угодах

Якби чиновники уряду Тимошенко не задіяли у своїх грошових аферах своїх родичів, то сьогодні правоохоронні органи не мали б до них стільки запитань. Про це сказав народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко, коментуючи заяви Ю.Тимошенко щодо виклику до Генпрокуратури родичів членів її уряду, повідомили ІМК у прес-службі ПР.

"У результаті різних фінансових махінацій уряду Тимошенко з Державного бюджету України на рахунки різних фірмочок були перераховані сотні мільйонів гривень. Це стосується і придбання медикаментів, і машин швидкої допомоги, і продуктів для армії. Багато з цих фірмочок створювалися корумпованими чиновниками для власного збагачення. Однак, враховуючи, що їм як держслужбовцям було заборонено займатися підприємницькою діяльністю, вони призначали директорами таких фірм своїх дружин, дітей, родичів, а потім, використовуючи службове становище, забезпечували їм перемогу в тендері та перерахування грошей", - заявив В.Колесніченко, пояснюючи причини пильної уваги правоохоронних органів до родичів деяких колишніх чиновників.

Він звернув увагу на те, що лише після зміни влади правоохоронним органам вдалося позбутися постійного тиску і приступити до розплутування хитромудрих схем розкрадання державних грошей. При цьому політик зазначив, що "у багатьох випадках розслідування корупційних діянь "спливають" прізвища керівників фірмочок, співзвучні з прізвищами чиновників уряду Тимошенко". 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram