Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14025

Голова ВР поспілкувався з мешканцями Житомирщини

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин сьогодні перебуває з робочою поїздкою на Житомирщині. Ключовим питанням нинішнього відвідання області, вже другого за цей місяць, є соціальна сфера віддалених районів. Про це ІМК повідомили у прес-службі ВР.

Спілкуючись із мешканцями смт Баранівка та Першотравенськ, В.Литвин нагадав, що після робочої поїздки до Новограда-Волинського і Червоноармійського районів він звернувся з листами до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова й урядовців щодо необхідності невідкладного вирішення питань, пов’язаних із життєзабезпеченням жителів цих районів.

"Ці листи я написав з огляду на проблеми, які має область після Чорнобильської катастрофи: окрім соціальних та економічних проблем, в області високий рівень захворюваності на туберкульоз та онкологічні хвороби. А це змушує і вимагає ставити питання про будівництво відповідних закладів, де лікуватимуться онкохворі і хворі на туберкульоз", - сказав він.

За словами керівника парламенту, чотири поліські райони - Новоград-Волинський, Червоноармійський, Ємільчинський і Баранівський - одержали додатково 54 млн грн з бюджету, інші райони Житомирщини також отримують певні додаткові кошти. При цьому він наголосив на важливості того, аби місцева влада усвідомила необхідність скерувати ці кошти "у належному напрямі, у першу чергу, на охорону здоров’я та освіту".

Спілкуючись зі школярами Ємільчинської гімназії, В.Литвин зауважив, що сільські діти повинні здобувати якісну освіту нарівні з міськими дітьми. "Освічена людина не загубиться у житті", - зазначив він.

Ємільчинському територіальному медичному об’єднанню і Баранівській районній лікарні Голова ВР передав сертифікати на отримання сучасних кардіографів. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram