Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 01 липня 2022 16:59
Новини: Київ
15765

Столична влада прагне залучити киян до занять спортом

Київська міська рада затвердила Міську комплексну цільову програму "Київ спортивний: 2011-2015", яку презентував на сесії Київради заступник голови КМДА Леонід Новохатько, повідомили ІМК в прес-службі столичної мерії.

"Сучасний стан здоров’я киян вимагає рішучих та скоординованих дій усіх гілок влади та громадськості. Протягом останніх років навіть не спостерігались тенденції до покращання стану здоров’я дітей. Навпаки – прогресують хронічні хвороби серцево-судинної, ендокринної і нервової систем. Майже 70% молодих людей у віці до 30 років не займаються жодним видом спорту. У наших руках є інструмент, яким можна виправити цю ситуацію. Це – розвиток фізичної культури і спорту. І саме з цією метою сьогодні була прийнята програма на найближчі п’ять років "Київ спортивний". Вона спрямована на розвиток фізкультури і спорту для всіх верств населення, особливо – за місцем проживання та у місцях масового відпочинку громадян", – розповів Л.Новохатько.

За його словами, програма передбачає проведення міських галузевих спартакіад та інших масових спортивних змагань, освітньо-виховних акцій, створення нових клубів за місцем проживання, проведення інформаційно-просвітницької роботи та іміджевих акцій з метою пропаганди цінностей здоров’я і спорту.

"Важливим розділом Програми є розвиток фізичного виховання, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи у навчальних та позашкільних закладах. Передбачено впровадження обов’язкових та факультативних програм фізичного виховання, підготовка кадрів, затвердження відповідних стандартів роботи. Також важливо зберегти діючу мережу дитячо-юнацьких спортивних шкіл та сприяти створенню нових, покращити їхню матеріально-технічну базу. Чим більше дітей будуть займатися спортом, проводити вільний час у спортивних секціях, тим менше молоді вживатиме алкогольні напої попід кіосками на вулицях", – наголосив Л.Новохатько.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram