Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 16 червня 2019 12:00
3930

В.Зубанов презентував у Львові проект "Україна: історія великого народу"

Сьогодні у Львові із робочим візитом перебуває народний депутат України, президент Благодійного фонду «Схід-Захід разом» Володимир Зубанов, який презентував у Львівському Палаці Потоцьких проект «Україна: Історія великого народу», що започаткований у 2007 році, повідомляє кореспондент ІМК.

 

Як розповів під час презентації В.Зубанов, сьогодні зранку він також мав зустріч із головою Львівської ОДА Михайцлом Цимбалюком. "Мета проекту – формування у людей розуміння величі нашого народу, історії, почуття патріотизму і гордості за нашу історичну Батьківщину. Ми хочемо показати, що наша спільна історія повинна нас об’єднати", - розповів аудиторії В.Зубанов.

 

З його слів, проект реалізовується за кількома напрямками. Друк книжок – "Історія України у картинах", "Україна: хронологія розвитку", "Україна – Європа: хронологія розвитку", "Україна: від Трипілля до сучасності", "Україна і світ", антологія української поезії. У музичному напрямку це постановка балету Національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Шевченка на тему заснування міста Києва під назвою "Володар Борисфену".

 

Слухачі презентації даного проекту, а це в основному львівські історики, подякували В,Зубанову за презентацію щирими оплесками, а народний депутат додав, що йому це дуже приємно і важливо, "бо це Львів". 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram