Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11550

В.Литвин зустрівся з колишнім головою Сейму Литовської Республіки

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин зустрівся з членом Європейського Парламенту, колишнім головою Сейму Литовської Республіки Вітаутасом Ландсбергісом. Про це ІМК повідомили у прес-службі ВР.

Під час зустрічі В.Литвин і В.Ландсбергіс обговорили європейські перспективи України та політико-економічну ситуацію в нашій державі.

В.Литвин зазначив, що Україна має багато зробити, аби наблизитися до Європейського Союзу й реалізувати свої євроінтеграційні прагнення. При цьому він наголосив на необхідності проведення діалогу та знаходження компромісів усередині держави за багатьма напрямками, "аби мати можливість рухатися вперед".

Також Голова Верховної Ради підкреслив зацікавленість України у набутті статусу асоційованого члена ЄС, підписанні угоди про зону вільної торгівлі з країнами-членами Євросоюзу та запровадженні безвізового режиму з ними.

У свою чергу, В.Ландсбергіс висловив думку, що Україна має неухильно дотримуватися курсу на здійснення демократичних перетворень, тим самим "надсилаючи добрі повідомлення до Євросоюзу". 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram