Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 16 червня 2019 08:39
Новини: Політика
12930

В.Янукович розповів, яким для нього був рік на посаді Президента

Президент України Віктор Янукович під час телепроекту "Розмова з країною" розповів, яким для нього і для України був перший рік на посаді Глави держави, повідомляє ІМК.

"Якщо б я сказав, що життя було дуже добре, я був би нещирим, тому що я знав, скільки проблем мене чекає, коли я йшов на вибори, і готувався до цієї посади…Сьогодні мій звіт перед українським народом, як кажуть, підбиття підсумків роботи країни мене особисто і моєї команди, тому я буду щирим, як завжди", - зауважив Президент.

За словами Глави держави, влада намагалася за рік своєї роботи відновити нормальне ставлення до України за її межами і, безумовно, налагодити життя українців.

"Треба було навести порядок у структурі державного управління, що нам вдалося зробити досить швидко, і сьогодні Президент, уряд та парламент і місцеві органи влади працюють як єдиний ланцюг", - додав В.Янукович.

Він також зауважив, що не вдалося дуже швидко подолати той політичний розбрат, який панував в Україні практично всі 20 років незалежності.

"Натомість, нам вдалося зупинити падіння економіки, і ми отримали зростання економіки більше 4%, зростання виробництва близько 11%, ми подолали той величезний дефіцит бюджету, який був на початку 2010 року, а він був близько 15%, а закінчили ми близько 5%", - наголосив Президент.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram