Середа, 22 травня 2019 09:58
10530

М.Платіні зробив Сербії останнє попередження

Президент УЄФА Мішель Платіні погрожує Сербії ізоляцією від усіх міжнародних змагань. Таке рішення буде прийнято в разі повторення інциденту, який стався під час матчу збірних Італії та Сербії. Про це ІМК повідомили в Інформаційному центрі "Україна-2012".

Нагадаємо, у жовтні минулого року відбірний матч ЄВРО-2012 був перерваний через влаштований фанатами безлад на трибунах, а гостям було зараховано технічну поразку - 0:3.

Матч у Генуї було зупинено на шостій хвилині, коли служба безпеки стадіону вже не встигала загасити кинуті на поле файери, а фанати, оминаючи поліцейські кордони, пішли на штурм огороджувального паркана. У зіткненнях з поліцією 16 чоловік були поранені, декілька сербів опинилися за ґратами, десятки - вигнали з Італії без права перетинати кордон протягом п'яти років.

Такі дії псевдовболівальників могли призвезти до трагічних наслідків, про що М.Платіні нагадав на зустрічі з Президентом Сербії Борисом Тадичем. "Якщо злочинна поведінка сербських фанатів не припиниться, клуби та збірну виключать з усіх змагань", - резюмував президент УЄФА.

Б.Тадич, у свою чергу, зазначив, що силові структури Сербії готові попередити безлади на стадіонах "раз і назавжди".