Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 26 травня 2019 03:57
Новини: Економіка
11370

Японські компанії хочуть працювати із зеленими інвестиціями в Україні

Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Тадаші Ідзава зазначив, що "співпраця між Україною та Японією за схемою зелених інвестицій є символом дружніх відносин, які склалися між країнами", та наголосив, що саме завдяки лідерству Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та Національного агентства з екологічних інвестицій України "перший проект реалізовано, і це має надзвичайно важливе значення". Про це ІМК повідомили у прес-службі КМУ.

Посол також відзначив, що співпраця за цим проктом, з одного боку, допомагає покращити екологічну ситуацію в Україні, з іншого – може стати гарною можливістю для входження японських компаній в Україну: "Багато японських компаній, які володіють чудовими енергозберігаючими екологічними технологіями, зараз готуються взяти участь у проекті за схемою зелених інвестицій.., що сприятиме майбутньому збільшенню інвестицій в Україну".

У своєму слові виконавчий директор японської урядової організації НЕДО Фуміо Уеда висловив сподівання, що "співпраця за схемою зелених інвестицій стане добрим поштовхом, щоб відносини між Україною та Японією, зокрема у сфері екології, енергозбереження, енергетики, розвивалися і поглиблювалися". При цьому він зауважив, що проекти зелених інвестицій мають бути реалізовані до закінчення періоду дії Кіотського протоколу. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...