Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 травня 2019 14:16
10575

У Львові стало простіше отримати документи дозвільного характеру - мерія

Торік у Львові в управліннях, уповноважених на видачу документів дозвільного характеру, скорочено їх кількість на 11 процедур, у 40 процедурах скорочено терміни виконання з 30 до 10 робочих днів, а у 23 документах дозвільного характеру скорочено кількість віз та резолюцій, а у ще 25 процедурах - уточнено переліки документів, які додаються до заяв, повідомили кореспонденту ІМК у прес-службі Львівської міської ради.

«Для кожного типу документів, які здають підприємці є прописана процедура і затверджена рішенням Виконавчого комітету. Терміни є від 5 до 10 днів, а земельні питання до 30 днів. Минулого року за розпорядженням міського голови була створена комісія по спрощенню дозвільних процедур. Результатами роботи цієї комісії було те, що 11 процедур по Львівській міській раді було взагалі скасовано. В загальному ми приймаємо документи по 25 різним місцевим дозвільним органам 10 з них це окружні Львівської міської ради, 1 5 місцевих дозвільних органів обласних. Загалом це 158 типів документів», - розповів керівник управління «Дозвільний офіс» Роман Назаровець..

 

Нагадаємо, у мерії була утворена робоча група для напрацювання пропозицій виконавчими органами міської ради з метою оптимізації та спрощення дозвільно-погоджувальних процедур в міській раді.

 

Згідно встановлених в розпорядженні термінів та поставлених завдань робочою групою було опрацьовано та проаналізовано діючі нормативно-правові акти виконавчих органів міської ради, якими передбачено видачу ДДХ (управління архітектури, управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин, управління економіки, управління комунальної власності, управління інженерного господарства, управління екології та благоустрою, управління транспорту та зв’язку, управління охорони історичного середовища ). Кожному із управлінь комісією надано рекомендації щодо спрощення дозвільно-погоджувальних процедур.

 

Загалом комплект послуг в рамках роботи Дозвільного офісу формувався в декілька етапів: 2007 р. - 89 дозвільних процедур, 2008 р. - 113 дозвільних процедур, 2009 р. - 138 процедур, 2010 р. – вже 158 процедур.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...