Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 22 травня 2019 18:23
Новини: Політика
11190

Центр ядерної медицини фінансуватиметься з держбюджету

Уряд ухвалив постанову «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Києва на забезпечення функціонування Центру ядерної медицини з використанням ПЕТ-технологій Київської міської онкологічної лікарні». Про це ІМК повідомили у Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Субвенція спрямовується на придбання медикаментів та витратних матеріалів, а також фінансування витрат, пов’язаних з обслуговуванням медичного обладнання.

Встановлено, що Державна казначейська служба перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. № 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., № 96, ст. 3399), і Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого наказом Державного казначейства від 25 травня 2004 р. № 89.

Як визначено урядовим документом, відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Державної казначейської служби, проведення операцій, пов’язаних з використанням субвенції, а також відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

Інформацію про використання субвенції Київська міська держадміністрація подає щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, Мінфіну.

Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...