Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 16 червня 2019 09:46
11565

М.Добкін не бачить проблем з розрахунком Харківщини за газ

Як відзначив в ході прес-конференції 28 лютого голова Харківської ОДА Михайло Добкін, в Харківській області немає проблем з розрахунком за газ, про це ІМК повідомили в прес-службі держадміністрації.

За словами голови області, причиною значної суми боргу є враховані в ній кошти компенсації за різницю в тарифах. Якщо ж цю суму відняти із загального боргу, то Харківська область залишиться винна за газ близько 80 мільйонів гривень.

«Завтра Валентин Дулуб буде проводити нараду з розрахунками за газ. У нас є 6 районів, які розраховуються не так, як хотілося б, і рівень розрахунків нижче, ніж в цілому по області. Є райони, які дуже добре розрахувалися. Якщо брати відсоток розрахунку, то ми знаходимося в середині списку, а якщо розглядати абсолютну цифру, то ми, звичайно ж, завжди в п'ятірці областей, які найбільше винні за газ. Тут потрібно враховувати рівень споживання газу, адже у нас один з районів Харкова може споживати стільки, скільки інша область вся. Тому я не бачу ніяких проблем з розрахунку Харківської області за спожитий газ», - підкреслив Михайло Добкін.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram