Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 16 червня 2019 07:33
Новини: Політика
9900

ГПУ відмовилася звільнити Луценка на поруки депутатів - НС

Генеральна прокуратура відмовилася звільнити з-під варти лідера “Народної Самооборони” Юрія Луценка на поруки депутатів Верховної Ради. Про це ІМК повідомили у прес-службі партії.

Листа з відмовою від заступника Генпрокурора Рената Кузьміна отримав депутат від “Народної Самооборони” Юрій Гримчак, який подавав до Генпрокуратури клопотання майже сотні депутатів з проханням звільнити з-під варти Ю.Луценка та екс-міністра охорони навколишнього середовища Георгія Філіпчука.

“Це не викликає якогось сильного здивування. Близько 100 депутатів підписалися під клопотанням взяти на поруки наших товаришів, але чомусь Генеральна прокуратура вважає, що ми не можемо забезпечити їхню участь у слідчих діях (хоча слідчі дії вже давно завершені) і не можемо також забезпечити їхню явку до суду”, - заявив Юрій Гримчак.

ГПУ вважає, що у справах наявні дані про можливість Луценка перешкоджати встановленню істини у справі й ухилятися від слідства і суду, та посилається на рішення Печерського суду.

“Наведені в судових рішення мотиви свідчать, що, перебуваючи на волі, Ю.Луценко і Г.Філіпчук не виконуватимуть процесуальних рішень і матимуть змогу ухилятися від слідства і суду, а ваша порука не забезпечить їхньої належної поведінки”, - вважає Р.Кузьмін. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram