Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 26 травня 2019 07:09
11910

Депутати Львівської облради проти зниження вікового цензу молоді

Депутати Львівської обласної ради прийняли звернення до Президента України Віктора Януковича та голови Верховної Ради Володимира Литвина щодо неприпустимості зниження вікового цензу молоді, повідомляє кореспондент ІМК.

За прийняття такого звернення проголосувало 70 депутатів Львівської обласної ради.

У своєму зверненні депутати висловлюють занепокоєння ситуацією, яка складається в молодіжному середовищі у зв’язку з ініціативою Уряду обмежити права молоді шляхом зниження вікового цензу.

У тексті звернення зокрема зазначається, що ініціативи щодо зниження вікового цензу молоді з 35 до 29 років є черговим наступом на права громадян України та порушенням норми статті 22 Конституції України, відповідно до якої при прийнятті законів або внесенні змін до чинного законодавства не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

"У провідних європейських країнах, зокрема в Німеччині, Австрії, Італії, Данії, Великобританії, Ірландії граничний вік молодої особи становить 35 років. Згідно із статистичними даними, вікова група молоді в різних країнах складає до 40 років. Враховуючи вищезазначене, підтримуючи молодь Львівщини, Львівська обласна рада звертається до керівництва Верховної Ради України із вимогою не допустити ухвалення змін до статті 1 Закону України “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні” щодо зниження вікового цензу молоді з 35 до 29 років". - йдеться у тексті звернення облради.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...