Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 16 червня 2019 18:04
Новини: Економіка
11970

М.Азаров: завдання уряду – забезпечити умови для оптимальної структури посівів

Завдання уряду – забезпечити умови для оптимальної структури посівів. Про це, відкриваючи засідання уряду, сказав Прем’єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент ІМК.

"Прогноз метеорологів говорить про те, що після 20 березня можна розпочинати весняно-польові роботи на Півдні України. Ключове завдання Уряду - забезпечити умови для оптимальної структури посівів, а також достатню кормову базу для відродження тваринництва, а для цього – забезпечити форвардні закупівлі продуктів рослинництва, відповідно до потреб внутрішнього ринку, фінансування добрив і пального, кредитування агропромислових і фермерських господарств", - наголосив М.Азаров.

За його словами, фахівці наукових інститутів Національної академії аграрних наук визнають, що цього року Україна до весняно-польових робіт підготовлена найкраще за останні 10 років.

"Сьогодні в Аграрному фонді акумульовано півтора мільярда гривень, які можна використати на форвардні закупівлі. Отже тільки від грамотного й оперативного використання цього ресурсу залежить, які кошти будуть у селян на руках, щоб стабільно працювати на гарний урожай", - додав прем’єр.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram