Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 травня 2019 13:45
Новини: Економіка
14430

У наступному курортному сезоні вводяться нові правила виходу суден у морі

Згідно з прийнятою за ініціативою Держприкордонслужби Постановою Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2010 року № 1110 "Про внесення змін до Положення про прикордонний режим", будуть змінені правила виходу в море плавзасобів. Про це ІМК повідомили у прес-службі ДПС України.

Зокрема, тепер відміняється обов'язок власників плавзасобів інформувати підрозділи прикордонної служби про вихід у море на відстань менше двох морських миль (3704 м). При виході на відстань більше двох миль прикордонники інформуються не пізніше ніж за одну годину до виходу. Раніше сам факт відчалювання від берега без такого інформування навіть надувного гумового човна, водного мотоцикла чи велосипеда розцінювався як порушення прикордонного режиму й тягнув за собою адміністративну відповідальність.

Також з метою забезпечення безпеки плавання за межами двомильної зони стає обов'язковою наявність на борту радіоелектронних засобів зв'язку і дозволу на їх використання.

Спрощується також порядок обліку та приписки плавзасобів до причалів і пунктів базування. Але разом з тим, як і раніше, заборонені посадка й висадка пасажирів, завантаження і розвантаження торговельних і маломірних суден та інших плавзасобів поза пристанями, причалами і пунктами базування.

З метою реалізації цих та інших вимог до початку навігаційного сезону повинні бути внесені зміни до нормативних актів органів місцевого самоврядування, що регулюють користування маломірних суден на водних об'єктах. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...