Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 27 червня 2019 07:42
11340

М.Луцький не бачить підстав для звільнення Д.Табачника

Підстав для відставки міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника немає. На цьому наголосив народний депутат, член фракції Партії регіонів Максим Луцький, коментуючи сьогоднішню "Годину запитань до уряду", на якій виступив Д.Табачник. Про це ІМК повідомили в прес-службі нардепа. 

На переконання нардепа, представників опозиції, які ставили питання Д.Табачнику, зовсім не цікавили відповіді урядовця, бо вони намагалися влаштувати з цього політичне шоу.

Парламентар наголосив на тому, що "це була більше політична акція, аніж бажання опозиції долучитися до реформування освіти".

М.Луцький зазначив, що за час роботи Д.Табачника на посту міністра вдалося реалізувати та розпочати ряд важливих реформ. "За минулий рік у системі освіти проведено безліч реформ, серед яких - повернення до 11-річної форми навчання, розроблено положення щодо отримання вчених звань доцента і професора, що відкрило шлях молодим фахівцям, розроблено новий закон про вищу освіту, відновлено державне фінансування таких програм, як "Шкільний автобус", "Школа майбутнього", - аргументував він.

Політик впевнений, що опозиції, перш ніж вимагати відставки урядовця, потрібно сформулювати, за що саме главу МОН намагаються відправити у відставку: "Протягом тижня опозиція роздмухувала ситуацію навколо звіту міністра освіти і науки в парламенті з прогнозами щодо його звільнення. Якщо опозиції кортить відправити Дмитра Табачника у відставку, то їм у першу чергу потрібно хоча б сформулювати - за що саме".

"Я не бачу підстав для порушення питання про відставку міністра Дмитра Табачника", - резюмував народний депутат М.Луцький.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram