Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 16 червня 2019 09:34
12450

Сайти держструктур Південної Кореї піддалися кібератаці

Південнокорейська компанія із захисту інформаційних мереж 4 березня випустила попередження про можливу повторну кібератаку на сайти державних установ і банків. Як повідомляє Корейська комісія з комунікацій, нападу хакерів піддався сайт президентського Блакитного будинку, а також портали міністерства закордонних справ, національного розвідувального агентства, збройних сил США семи найбільших банків країни та інших установ. Сервери цих відомств тимчасово відмовили, однак, за даними комісії, серйозного збитку їм завдано не було, передає радіостанція "Голос Америки".

За словами представників компанії із захисту інформаційних мереж "Анлаб", поки неясно, звідки здійснювалися атаки, проте дії хакерів нагадували мали місце в минулому нападу на південнокорейські сайти. На даний момент компанія поширює безкоштовне програмне забезпечення для усунення неполадок.

Минулого разу атака на сайти південнокорейських держструктур була здійснена в липні 2009 р. Влада країни звинуватила в кібератаках Північну Корею, однак американські фахівці не підтвердили цю версію.


 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram