Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 24 червня 2019 21:14
Новини: Київ
14355

"Київгаз" запропонував власникам житла встановлювати сигналізатори загазованості

У зв‘язку з частими випадками порушень споживачами правил використання газу в побуті, ПАТ "Київгаз" вирішило посилити захищеність киян від можливих вибухонебезпечних витоків газу при експлуатації газового обладнання. Про це УНН повідомили у прес-службі компанії.

Для цього "Київгаз" пропонує забудовникам та власникам житла встановлювати у кожній квартирі сигналізатори загазованості у комплекті з клапанами-відсікачами.

Система сигналізаторів загазованості із клапанами-відсікачами дозволить фіксувати підвищену концентрацію метану у приміщенні та автоматично припиняти подачу природного газу. А споживач після спрацювання системи повинен зателефонувати за номером "104" до аварійної служби газу, котра оперативно приїде і ліквідує витік газу.

Таким чином, вірогідність накопичення у приміщенні вибухонебезпечної концентрації природного газу, а відтак і загроза вибуху, зводиться нанівець.

"Зараз сигналізатори загазованості з клапанами-відсікачами забудовники встановлюють переважно на об‘єктах комунально-побутового призначення, а житлові будинки тим часом залишаються поза увагою. І якщо у новобудовах можна запобігти витокам газу за рахунок перспективного планування, то споживачі, які проживають у старій забудові, мусять убезпечувати себе та близьких самостійно, адже це їхнє життя і безпека", – вважає голова правління ПАТ "Київгаз" Сергій Горовий.

Наразі "Київгаз" обрав гуртожиток на Печерську для реалізації пілотного проекту зі встановлення таких запобіжних систем у кожній квартирі. Ці роботи підприємство виконає за власний рахунок.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...