Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 26 червня 2019 10:48
13005

У Львові діятиме «Європейський дім зустрічей»

Сьогодні, 11 березня, у Львові розпочинає свою діяльність «Європейський дім зустрічей» - Міжнародна платформа співробітництва неурядових організацій Польщі і України. Польсько-Українську Фундацію "Європейський дім зустрічей" заснували представники громадськості двох держав, котрі вже роками реалізують спільні проекти на території Польщі і України, повідомила журналістам голова Фундації «Європейський дім зустріч ей у Львові» Лідія Лємпарт, інформує кореспондент УНН.

Під свій патронат нову ініціативу взяли муніципалітети Вроцлава і Львова, а також депутати Сейму РП. Мета Європейського дому зустрічей - створення умов для обміну ідеями, думками і досвідом, спрямованим на реалізацію задекларованого стратегічного партнерства і розвиток багатогранних контактів між польським і українським народами. ЄДС покликаний формувати громадянське суспільство, підтримувати демократичні перетворення в країнах Центрально-Східної Європи, охоплюючи різні сфери суспільного життя. В проектах, зустрічах, семінарах, інших заходах, які здійсняюватиме ЄДС, участь братимуть партнери з України, Польщі й інших держав ЄС.

"Найбільшою цінністю цієї ініціативи є її громадянський характер, те, що лідери польських і українських неурядових організацій залучили до співпраці органи місцевого самоврядування і державної влади, представників наукової і бізнесової сфер", - зазначає Славомір Пєхота, депутат Сейму РП, учасник Ради Фундації "ЄДС".

В інавгурації «Європейського дому зустрічей» візьме участь міський голова Львова Андрій Садовий, заступник керівника Генерального консульства РП у Львові, представники міських влад Львова і Вроцлава, депутати Сейму РП - голова комісії з соціальної політики і сім`ї Сейму Славомір Пєхота, керівник польсько-української парламентарної групи Мірон Сич, депутат Ян Бури. Урочисте відкриття у Львові відбудеться о 10 годині.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...