Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 16 липня 2019 23:54
13965

На Луганщині провоохоронці повернули до держбюджету 25,6 млн грн

Співробітники СБУ в Луганській області до держбюджету повернули 25,6 мільйона гривень, до державного сектора економіки – товарно-матеріальних цінностей на суму 9,3 мільйона гривень. Про це УНН повідомили у прес-службі СБУ. 

На початку ц.р. співробітники СБУ встановили факт ухилення від сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України з боку посадовців одного з державних вуглевидобувних підприємств. Маючи заборгованість перед Пенсійним фондом за 2010 рік на суму понад 7 мільйонів гривень, керівництво підприємства не вживало заходів для її погашення. Водночас підприємці витратили понад 20 мільйонів гривень на придбання обладнання та іншого майна. Про порушення суб’єктом господарювання Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" Служба безпеки поінформувала податкові органи. Завдяки вжитим заходам борги за пенсійними внесками погашено.

Посадовці іншого держпідприємства вугільної промисловості, порушуючи Закон України "Про оподаткування прибутку підприємств", не здійснили своєчасного коригування валового доходу та валових витрат, внаслідок чого підприємство заборгувало бюджету податок на прибуток у сумі понад 9 мільйонів гривень. Під час перевірки фінансової діяльності господарського суб’єкта цей факт виявили співробітники СБУ. Матеріали скеровано до органів податкової міліції та прокуратури.

Наразі заборгованість перед бюджетом відшкодовано. Вирішується питання щодо притягнення до відповідальності посадовців, винних у порушенні податкового законодавства. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram