Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15525

С.Ківалов отримав премію "Людина року"

Народний депутат України від Партії регіонів Сергій Ківалов став лауреатом конкурсу "Людина року" в номінації "Юрист року". Про це УНН повідомили у прес-службі народного депутата.

Вручення дипломів лауреатам п'ятнадцятої ювілейної Загальнонаціональної програми "Людина року-2010" відбулося 15 березня. Як повідомили у Генеральній дирекції конкурсу, С.Ківалов за підсумками 2010 року став найактивнішим депутатом–юристом, зареєструвавши найбільшу кількість законопроектів, і частіше за інших парламентаріїв виступав з трибуни Верховної Ради.

"Для мене і перемога, і навіть участь у Загальнонаціональному конкурсі – приємно і престижно. Але ставлюся до цього не як до "лаврового вінка", а як до своєрідного авансу довіри, як до стимулу до більш інтенсивної роботи. Чи я стану "Юристом року", чи інші лауреати – не так важливо. Головне, щоб у країні хороші юристи були. Тому що немає права - немає хорошого закону і його добросовісного виконання – немає нічого", - наголосив С.Ківалов.

У прес-службі нагадали, що у 2009 році С.Ківалов став переможцем конкурсу "Юрист року - державний діяч", що проводиться Спілкою юристів України. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram