Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Культура
18150

Сьогодні на сцені Львівської опери харків'яни покажуть "Князя Ігоря"

Львівський національний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької у межах наступного етапу реалізації проекту "Схід і Захід: разом" виступатиме на сцені Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.Лисенка. Про це на спільній прес-конференції з нагоди гастролей Харківської опери у Львові повідомив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк, передає кореспондент УНН.

Участь у прес-конференції взяли генеральний директор – художній керівник Львівської опери Тадей Едер, заступник голови Харківської ОДА Ігор Шурма та директор Харківської опери Любов Морозко.

Під час прес-конференції М.Цимбалюк нагадав, що ідея цього проекту народилась під час його зустрічі з головою Харківської ОДА Михайлом Добкіним у Харкові. "Вперше Харківський театр приїжджає у повному складі – 223 людини. Для культурного життя Львівщини ця подія є визначною. Це перша акція у межах гуманітарно-культурної співпраці між нашими областями", – сказав він.

У свою чергу І.Шурма наголосив, що культурний обмін є кроком до налагодження економічної співпраці: "Цей проект має гасло – "Львів і Харків – мистецтво єднає серця. Ми єдині, розподілу ніколи не було і немає зараз".

Керівники театрів Л.Морозко та Т.Едер також наголошували на унікальності мистецької події. "Ми маємо можливість оцінити оперу Олександра Бородіна "Князь Ігор" (16 березня о 18.00) та балет Фікрета Амірова "Тисяча і одна ніч" (17 березня о 18.00) у трактуванні наших харківських колег. Додам, що ми із задоволенням поїдемо до харківських глядачів", – наголосив Т.Едер.

Директор Харківської опери Л.Морозко подякувала за можливість виступати на львівській сцені та зазначила, що оперу та балет вибирав її львівський колега.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram