Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
19545

ВР завтра розгляне постанову про запровадження нової системи голосування

На завтрашньому пленарному засіданні Верховна Рада планує розглянути проект постанови про введення в дію системи голосування із застосуванням сенсорної клавіші. Про це йдеться у порядку денному завтрашнього пленарного засідання парламенту.

Окрім того, парламент планує розглянути проект постанови про звіт Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування законності прийняття рішень Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення щодо проведення конкурсів та встановлення переможців конкурсів на отримання ліцензій на мовлення з використанням частот у 2005-2010 роках.

Також на розгляд ВР винесено проект постанови про заслуховування інформації міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова та голови СБУ Валерія Хорошковського щодо фактів затримання журналістів співробітниками вищевказаних відомств.

Серед іншого, у порядку денному – проект постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин підписання газових угод між НАК "Нафтогаз України" та ВАТ "Газпром" щодо наявності ознак державної зради в сфері економічної безпеки України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram